Informacja o zmianie logo AGDhome.pl

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że z nadejściem 2017 roku oficjalnie zacznie obowiązywać nasz nowy logotyp. Stopniowo będzie zastępował dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, portalach społecznościowych, dokumentach firmowych oraz sukcesywnie wprowadzanych nowych materiałach reklamowych.

''

 

Myśląc o nowym logo chcieliśmy zachować jego prosty i techniczny charakter, który będzie nawiązywał do obecnego profilu naszej działalności. Zależało nam jednak, by łączył on tradycję z nowoczesnością. Właśnie dlatego ogólna koncepcja oraz kolor logotypu pozostały niezmienne. Aby jednak odświeżyć jego charakter zastosowany został nowoczesny krój liter, który nadał logotypowi lekkości i świeżości, a nowy znak graficzny idealnie obrazuje zarówno naszą identyfikację z firmą, jak i dziedziny wokół których jesteśmy skupieni. 

Inspiracją do stworzenia znaku graficznego był nowoczesny dom, w którego centrum znajduje się najlepszej jakości wyposażenie i sprzęt AGD dla całej rodziny.  

Zmiana logotypu jest ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku stałego rozwoju firmy, którym jest dostarczanie nowoczesnych i najwyższej jakości urządzeń dla domu z zachowaniem najwyższych standardów usług. 

Mamy nadzieję, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni 10 lat.

Kontakt

Dział sprzedaży
pn - pt 9:00 - 18:00

0 801 011 977
(22) 266 86 09

formularz kontaktowy

Serwis i reklamacje

pn - pt 10:00 - 18:00
zgłoszenie reklamacyjne

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby
otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.